• Home
  • Genel
  • Müdürümüz Prof. Dr. Yusuf Özkul’dan “Ramazan Bayramı” Mesajı

Müdürümüz Prof. Dr. Yusuf Özkul’dan “Ramazan Bayramı” Mesajı

Müdürümüz Prof. Dr. Yusuf Özkul’dan “Ramazan Bayramı” Mesajı

Erciyes Üniversitesi Genom ve Kök Hücre Müdürümüz   Prof. Dr. Yusuf Özkul, bayramların birlik ve beraberliğin perçinlendiği, kardeşlik duygularının arttığı, dargınlıkların ve küskünlüklerin yerini barışa bıraktığı sevgi, paylaşma, huzur ve mutluluğun tavan yaptığı müstesna günler olduğu hatırlatarak, tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Müdürümüz Özkul’un  bayram mesajı şöyle:

“On bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakmanın üzüntüsü ve bayrama kavuşmanın sevincini  birlikte yaşamaktayız. Umut ederim ki! Manevi atmosferi yüksek olan bu ayda yeşeren iyilik, kardeşlik ve paylaşma duyguları, yılın diğer 11 ayında da sürsün. Ramazan ayında kazanılan iyi huylar kalıcı hale gelsin. Anlaşmazlıklar, şiddet, çatışmalar, savaşlar, yerini barış ve dostluğa bıraksın.

Son dönemde gerek terör saldırıları, gerekse ülkemizde üzerine tezgahlanan çirkin oyunlar nedeniyle daha çok bir ve beraber olmaya ihtiyaç duyduğumuz  bu günlerde, bayramın manevi atmosferiyle daha çok kucaklaşmalıyız.

Bu vesileyle, başta ülkemiz olmak üzere, tüm İslam Aleminin Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim. Şeker tadında bayram temennisiyle…. ”

xwudmu35