• Home
  • Genel
  • Yrd. Doç. Dr. Elif Funda Şener’in Projesine TÜBİTAK 1001 Desteği

Yrd. Doç. Dr. Elif Funda Şener’in Projesine TÜBİTAK 1001 Desteği

Yürütücülüğünü Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbı Biyoloji Anabilim Dalı / Genom ve Kök Hücre Merkezi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Elif Funda Şener’in yaptığı projenin Tübitak-1001 kapsamında desteklenmesine karar verilmiştir.

Tıp Fakültesi Tıbbı Biyoloji Anabilim Dalı / Genom ve Kök Hücre Merkezi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Elif Funda Şener’i ve proje ekibini tebrik ederiz.

Proje Başlığı:  Otistik Fare Beyin Dokularında LC3, Beclin ve p62 Ekspresyon Düzeylerinin Araştırılması

Proje Ekibi:

Yrd. Doç. Dr. Elif Funda Şener  (Yürütücü; Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıbbı Biyoloji Anabilim Dalı / Genom ve Kök Hücre Merkezi)

Doç. Dr. Zühal Hamurcu   (Araştırmacı; Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıbbı Biyoloji Anabilim Dalı / Genom ve Kök Hücre Merkezi)

Doç. Dr. Serpil Taheri (Araştırmacı; Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıbbı Biyoloji Anabilim Dalı / Genom ve Kök Hücre Merkezi)

Yrd. Doç. Dr. Züleyha Doğanyiğit   (Araştırmacı; Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi, Temel Tıp Bilimler – Histoloji ve Embriyoloji  Anabilim Dalı)

Prof. Dr. Yusuf Özkul   (Danışman; Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıbbı Genetik Anabilim Dalı / Genom ve Kök Hücre Merkezi)